free hit counters

Noliktavas un muita

Jums ir jāatbrīvo platība noliktavā vai jāsavāc prece nosūtīšanai uz dažādām pilsētām? Mājās nepietiek vietas? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir “JĀ”, Jums ir jāizmanto pakalpojums “Kravu uzglabāšana noliktavā”. Tas ir ērti, nav jātērē līdzekļi noliktavas īrei un apsardzei.

Preces atradīsies mūsu muitas noliktavā, apsargājamā teritorijā ar video novērošanu.

Mēs izmantojam mūsdienīgu tehniku un bez grūtībām iekrausim, izkrausim, nosvērsim un pārskaitīsim Jūsu kravu. Lai atvieglotu kravas nodošanu uzglabāšanā un kravas saņemšanu pēc uzglabāšanas, krava tiks marķēta. Lai izkrautu negabarīta vai liela gabarīta kravas, mēs piesaistīsim speciāli tam paredzētu tehniku.

Mūsu uzņēmums nodrošinās Jums visu, ar muitu saistīto, pakalpojumu klāstu arī jūras pārvadājumu gadījumā. Nav noslēpums, ka kravu noformēšana izmantojot jūras ceļus ir ļoti sarežģīts un apgrūtinošs uzdevums: nepareiza nosūtīšanas, tranzīta un piegādes dokumentu noformēšana muitās rada konteineru dīkstāvi ostās, konteineru laukumos, muitas terminālos, kas rada būtiskas izmaksas!

Uzticot mums muitas dokumentācijas noformēšanu, Jūs būsiet ne vien pasargāti no dīkstāves apmaksas, bet arī ietaupīsiet jūras konteinera piegādes laiku. Ja šobrīd Jūs tikai apsverat domu par jaunas preces iegādi, atrodaties pārrunu stadijā – griežaties pie mums!

Mūsu muitas un transporta speciālist spēs aprēķināt Jūsu kravas pārvadāšanas un muitošanas izmaksas, sniegs konsultāciju par to, kādi dokumenti un muitas procedūras Jūs sagaida ievedot kravu, kā arī, balstoties uz mūsu lielo pieredzi, sniegs Jums konsultācijas par iespējamajiem “zemūdens akmeņiem” ievedot vai izvedot šāda veida kravu no Krievijas vai izmantojot trešās valstis kā tranzītvalstis.

Mēs esam gatavi sniegt atbalstu gan importētājiem, gan eksportētājiem. Sniedzam konsultācijas un praktisku palīdzību muitas dokumentu noformēšanā, preču sertificēšanā , kā arī eksporta-importa darījumos.