free hit counters

Autopārvadājumi

“M Trail” īsteno jebkuras kategorijas un sarežģītības auto pārvadājumus Eiropā un uz jebkuriem Krievijas, Āzijas un Baltijas valstu reģioniem. Darba pieredze un augstais profesionālisma līmenis dod iespēju risināt pat nestandarta situācijas un veikt kravu pārvadājumus precīzi noteikto termiņu ietvaros par pieņemamām cenām.

Mūsu pārvadājumi ir Jūsu veiksmes garantija. “M Trail” klienti ir vienmēr apmierināti un kļūst par mūsu pastāvīgajiem partneriem.

Sadarbība ar Krievijas, Baltkrievijas un Baltijas valstu kravu pārvadāšanas uzņēmumiem ļauj mums nodrošināt kravu pārvadājumus augstā līmenī un saņemt cenu piedāvājumus, kas ir zemāki par Maskavas reģiona vidējo cenu līmeni. Vairāk kā desmit gadu laikā darbojoties starptautiskajā kravas pārvadājumu tirgū, “M Trail” ir ieguvis unikālu pieredzi apvienoto un konteineru kravu piegādē no Eiropas, Ķīnas un citām valstīm.

Mēs esam gatavi nogādāt jebkuru Jūsu kravu,izņemot preces, kuras ir aizliegts ievest Krievijā, kā arī bīstamās kravas.

Konsolidēto noliktavu izmantošana Eiropā ļauj mums nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu, lai nogādātu kravu no jebkuras vietas pasaulē īsākajā iespējamajā laikā. Pateicoties plašam partneru tīklam, mums ir iespēja tieši sazināties ar kravu nosūtītājiem jebkurā pasaules vietā un operatīvi risināt visus jautājumus, kas ir saistīti ar kravu iekraušanu un nosūtīšanu. Tas būtiski atvieglo darbu un ļauj izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem, kas ir saistīti ar dīkstāvi un citiem neparedzētiem apstākļiem kravu piegādes laikā.

Izvēloties mūsu uzņēmumu, Jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas tiecas uz abpusēji izdevīgu sadarbību.