free hit counters

Jūras pārvadājumi

“M Trail” organizē konteineru un nelielu kravu partiju pārvadājumus no Ķīnas, ASV, Indijas, Taizemes, Japānas, kā arī no Eiropas ostām uz Rīgas ostu, Krievijas un NVS valstu ostām.

Pateicoties sadarbībai ar vadošajām jūras līnijām, mēs piedāvājam ļoti izdevīgas frakta likmes un optimālu tranzīta laiku. Šodien mēs esam piegādāt pašas izdevīgākās likmes jūras kravu pārvadājumiem.

Ilggadējā pieredze transporta loģistikas jomā un līgumi ar labākajām jūras līnijām, liels eksporta un importa apjoms, ļauj mūsu uzņēmumam piedāvāt klientiem izdevīgākus pārvadājumu nosacījumus, kā arī iespēju garantēt pārvadājumu ātrumu un kvalitāti.

Sadarbojoties ar jūras uzņēmumiem ilgus gadus, mēs pārzinām katras konteineru līnijas spēcīgās puses un spējam viegli piemeklēt Jums piemērotāku līniju, kas spēs nodrošināt augstāko kvalitāti īsākajā laikā un par zemākajām cenām, lai nogādātu kravu no punkta A uz punktu B.

Kopā ar mums Jums nebūs jāuztraucas par to kā nogādāt kravu uz dzelzceļa terminālu vai ostu, kā saņemt kravu tās piegādes vietā, vai kā nogādāt kravu līdz gala mērķim, par visu to parūpēsies mūsu uzņēmuma speciālisti. Vienīgais, kas nepieciešams no Jums ir norādīt mums kur un kas ir jāsaņem un uz kurieni šī krava ir jānogādā, mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu krava vienmēr nonāktu noteiktajā vietā.

Sazinities ar mums un Jūs vienmēr būsiet pirmie!