free hit counters
  • Autopārvadājumi
  • Jūras pārvadājumi
  • Pārvadājumi pa dzelzceļu
  • Nopietna pieredze
  • Aviopārvadājumi
  • Noliktavas un muita

Kvalitāte

Atkarībā no izvirzītajiem uzdevumiem, uzņēmums “M Trail” veic multimodālu kravu pārvadājumus konteineros, apvienojot sauszemes un ūdens pārvadājumu veidus caur Baltijas un Krievijas ostām.

Pieredze

Ilggadējā "M Trail" darba pieredze starptautisko kravas pārvadājumu nozarē ir drošas partnerības ķīla. Mēs garantējam operatīvus un drošus starptautiskus pārvadājumus, maksimāli izdevīgu kravas piegādes grafiku, nodrošinām veselu pamata un papildus pakalpojumu kompleksu.

Uzticamība

Mēs saprotam to, cik svarīga ir drošība un operatīva darbība kravu piegādē, tāpēc izveidotā profesionāļu komanda ir spēja nodrošināt augstākās klases pakalpojumus un servisu īsākajā laikā un ar zemākajām izmaksām. Visa pārvadāšanas procesa laikā mūsu personāls veic pastāvīgu kravas pārvietošanās kontroli.

Efektivitāte

Jūs jebkurā brīdī varat saņemt informāciju par Jūsu kravas statusu un tās atrašanās vietu. Elastīga kravu piegādes pakalpojumu sistēma ļāuj mums sniegt optimālus risinājumus katram mūsu klientam.

"M Trail" īsteno jebkuras kategorijas un sarežģītības kravu pārvadājumus Eiropā un uz jebkuriem Krievijas, Āzijas un Baltijas valstu reģioniem. Darba pieredze un augstais profesionālisma līmenis dod iespēju risināt pat nestandarta situācijas un veikt kravu pārvadājumus precīzi noteikto termiņu ietvaros par pieņemamām cenām.

Auto

"M Trail" īsteno jebkuras kategorijas un sarežģītības auto pārvadājumus Eiropā un uz jebkuriem Krievijas, Āzijas un Baltijas valstu reģioniem. Darba pieredze un augstais profesionālisma līmenis dod iespēju risināt pat nestandarta situācijas un veikt kravu pārvadājumus precīzi noteikto termiņu ietvaros par pieņemamām cenām.
Auto

"M Trail" organizē konteineru un nelielu kravu partiju pārvadājumus no Ķīnas, ASV, Indijas, Taizemes, Japānas, kā arī no Eiropas ostām uz Rīgas ostu, Krievijas un NVS valstu ostām. Pateicoties sadarbībai ar vadošajām jūras līnijām, mēs piedāvājam ļoti izdevīgas frakta likmes un optimālu tranzīta laiku.
Auto

Uzņēmums "M Trail" veic kravu pārvadājumus pa dzelzceļu, tai skaitā arī negabarīta un paaugstināta smaguma kravas, izmantojot dažāda tipa vagonus. Šajā nozarē uzņēmumam ir bagāta pieredze un lieliska reputācija. Mūsu uzņēmums atšķiras ar augstu kravu piegādes drošības līmeni un mērenām cenām.
Auto

Uzņēmums "M Trail" ir ne vien viens no vadošajiem kravu pārvadāšanas uzņēmumiem, bet arī uzticams partneris, atbildīgs izpildītājs un profesionāla ekspertu komanda kravu aviopārvadājumu jomā, kas ir pierādījusi sevi ar savu darbību tirgū. Tāpat kā jebkurš cits pieredzējis uzņēmums, "M Trail" ir ātras un kvalitatīvās kravu piegādes garants uz jebkuru zemeslodes vietu